• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

W marcu ogłoszony był konkurs pod hasłem "Najciekawsze ozdoby wielkanocne". Prace należało oddać do 20 marca. W konkursie wzięło udział 32 uczniów z klas IV-VI. Dzieci wykorzystały różne techniki i wykazały się pomysłowością.

Prace były ciekawe, kolorowe i estetycznie wykonane. Najładniejsze z nich wyeksponowano na mini wystawce przygotowanej przez uczniów na parterze szkoły w dniach 25-26 marca 2013. Kilka z nich wykorzystano w przedstawieniu szkolnym w dniu 27 marca. Wszyscy uczniowie, którzy włączyli się do konkursu otrzymali szóstki z techniki.

dz2

zapisy

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider